Hakkımda

İbrahim KAYIP

1987 Marmaris doğumluyum.16 yaşımdan beri profesyonel olarak Bilgisayar Tamiri ve Teknik Servis hizmeti vererek alanımda her geçen gün profesyonelleşiyorum.Farklı firmalarda yükselerek geçe onca yıldan sonra artık kendi ofisim ve işyerimi açma kararı aldım.Müşterilerime daha iyi hizmet ve kaliteli servis için kendi iş yeri ihtiyacı doğdu.

Askerde ise photoshop çalışmalarımın faydasını görerek Fotoğrafcılık görevi verildi.Manisada usta askerliğim boyunca Generalimizin Özel Fotoğrafçısı , Yemin töreni , kutlama gibi birçok alanda en disiplinli ortamda dahi profesyonel olarak hizmetimi gerçekleştirdim.Usta bir fotoğrafçı olarak askerliğimi tamamladım ve bir süre Otel fotoğrafı çekmeye başladım.Tabiiki teknik servis işi de devam ediyordu.

Web tasarım işine ise merak ve zaten bilgimde olan kodlama ile başladım.PHP ve SQL altyapısını kullanarak birçok web sayfası hazırladım.Halen daha web tasarım yapmaya devam etmekteyim.

Sonuç olarak şu anda profesyonel olarak Bilgisayar Tamiri , Grafik Tasarım ve Web Tasarım hizmetlerini Marmaris’te uygulamaktayım.

Müşteri portföyüm her geçen gün artmakta,hitap ettiğim kesim her geçen gün çeşitlenmektedir.